Brúska na sadrokartón

35 položiek

brusky Flex Brúska na sadrokartón FLEX Žirafa®. V roku 1997 FLEX ako prvý výrobca elektrického ručného náradia uviedol na trh dlhokrkú brúsku na sadrokartón žirafu FLEX ®.  Mimoriadne dobré vlastnosti brúsky na sadrokartón s dlhým krkom FLEX Žirafy® sú už známe po celom svete.

Brúska žirafa FLEXFlex brúska na sadrokartónAk máte radi klasiku, tak je tu brúska na  sadrokartón s okrúhlou hlavou GE 5. Pre brúsenie stien aj vnútorných rohov jednou brúskou si vyberte brúsku s hlavou na prechody GE 5R. Určite vás zaujme aj brúska na sadrokartón GE7 s výmennou hlavou. Pri nej môžete použiť aj hlavu s otvoreným lemom, hlavu s excentrickým výbrusom a trojuholníkovú hlavu. Táto brúska na sadrokartón môže opracovávať bez problémov všetky hrany a rohy na sadrokartónovej konštrukcii. Pri opracovaní sadrokartónových stien vo všetkých polohách potrebujete už len jednu profesionálnu brúsku na sadrokartón. 

Pri sete brúsky na steny a sadrokartón s vysávačom u nás nájdete vždy vysávač s automatickým oklepom filtra (vysáva sa priamo do nádoby bez sáčkov). To Vám umožňuje brúsiť sadrokartónovú stenu bez prerušenia . V zostavách nájdete dva typy vysávačov, ktoré sa líšia od seba iba veľkosťou nádoby. Brúsne papiere na brúsku žirafu nájdete TU! Príslušenstvo pre brúsku na sadrokartón FLEX žirafu je TU!

Výrobca:

Typ žirafy:

Ponuka zostavy:

Zobraziť:
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie