Píla na kov REMS

Píla na kov REMS

V cene aj kotúč!, píla REMS Turbo Cu-INOX, príkon 500 W, otáčky 60 ot/min, max prerez ø 76 mm, kolmé rezanie na sucho

1560 € s DPH

quatro kalkulačka

Výrobca: Rems

  • výrobca: Rems Made in Germany

Kompaktná, prenosná kotúčová píla Rems na trubky pre kolmé a rýchle rezanie prakticky bez otrepov. Ideálna na nerezové oceľové trubky a medené trubky systému s lisovanými tvarovkami. Píla na kov Rems Turbo Cu-INOX vhodná na stavbu i do dielne.

 

Rozsah dodávky REMS Turbo Cu-INOX:

  • Kotúčová píla na kovy
  • univerzálny paralelny zverák
  • Kľúč s očkom
  • Šesťhranný kľúč
  • Rems pilový kotúč na kov HSS špeciálne na nerezové oceľové trubky,
    jemne ozubený, ø 225 × 2 × 32, 220 zubov

Malé rozmery. Praktická, ľahko prenosná, váží iba 17 kg. Ľahké rezanie vďaka výhodnému účinku páky. Silný ťah, napr. ø 22 mm iba za 4 s.
Rýchla výmena pilového kotúča. Presné rezanie na rozmer. Označenie úrovne
pilového kotúča na ochrannom kryte pilového kotúča. Možnosť pripojenia k pohonu vonkajšieho-/vnútorného odhrotovača trubiek REMS REG 10 – 54 E.

Univerzálny paralelný zverák
Robustný, ľahko ovládateľný univerzálny paralelný zverák pre rezanie takmer bez
otrepov. Obidva konce trubiek zostávajú pri rezaní pevne zovreté. Jednoduché, pevné zovretie aj tenkostenných trubiek pomocou vertikálne naklonených spodných ťažných čeľustí. Pre obidve strany zveráku iba jedno stabilné upínacie vreteno s dostatočne dimenzovanou upínacou pákou pre rovnomerné, pevné zovretie materiálu, dosiahnutého minimálnou silou.
Pohon píly REMS Turbo Cu-INOX
Robustný, v ihlových a guličkových ložiskách precízne uložené prevody, nevyžadujúce žiadnu údržbu. Osvedčený univerzálny motor, 500 W. So silným ťahom. Ideálny počet otáčok 60 min-1 pre optimálnu reznú rýchlosť a kľudné rezanie.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie