Brúska na steny Flex Giraffe®

Najšikovnejšia brúska na steny FLEX Giraffe® všetkých dôb

Najšikovnejšia brúska na steny FLEX Giraffe® všetkých dôb

Premyslené použitie materiálu a hmotnostne optimalizovaná konštrukcia: Nová brúska na steny FLEX Giraffe® je s 3,9 kilogramami takmer o kilo ľahšia ako jej predchodca. To umožňuje ešte lepšiu manipuláciu a ľahšiu prácu takmer bez únavy. Na vysokých stropoch rovnako ako na stene. Vyberte si zvýhodnenú sadu brúsky na steny Giraffe® v našom e-shope.

Brúska na sadrokartón Flex Giraffe®

Brúska na sadrokartón Flex Giraffe®

Tak ľahká, ako žiadna iná. Jedinečný koncept rovnováhy novej brúsky na sadrokartón FLEX Giraffe® zaručuje, že budete môcť pracovať kľudne a pohodlne. Brúsenie sadrokartónu sa stane vďaka optimálnej polohe ťažiska a najjednoduchšej obsluhe citeľne komfortnejším. K príkladnej ergonómii prispieva taktiež nová strmeňová rukoväť, štíhly krk tvarovaný pre pevné uchopenie a optimalizovaný kĺb. A naviac je nová brúska na sadrokartón FLEX Giraffe® prakticky bez vibrácií.

Nová brúska na sadrokartón FLEX Giraffe®. Najpohodlnejšia do ruky, aká kedy existovala. Je ľahšia, je pohodlnejšia do ruky a je robustnejšia ako kedy pred tým: Úplne novo vyvinutá brúska FLEX Giraffe® presvedčí maliarov, štukatérov, osoby prevádzajúce suchú výstavbu a sanácie svojímm vysokým komfortom obsluhy, mnoha zpôsobmi použitia a spoľahlivou kvalitou – made in Germany.

Brúska na steny a prechody stena/strop

Brúska na steny a prechody stena/strop

Komfortná: Možnosť predĺžiť pre brúsenie stropu do 3,20 m. Tak mnohostranná ako Vaše úlohy. Príkladne variabilná: Nová FLEX Giraffe® sa výborne prizpôsobuje najrôznejšiemu použitiu. Šetrí tak čas a vďaka nej sa stáva špeciálne náradie zbytočným.

Univerzálnejšia ako nikdy pred tým: Vďaka novej brúsnej hlave pre prácu blízko okrajov brúsite jedným nástrojom nielen steny a stropy, ale tak tiež hrany a prechody medzi stenou a stropom. To Vám ušetrí množstvo času a použitie špeciálnych nástrojov.

To robí novú FLEX Giraffe® tak jedinečnú:

  • Extrémne ľahká – iba 3,9 kg
  • Optimálne vyvážená – pre komfortnú manipuláciu
  • Môže sa jednoducho predĺžiť – pre vysokú flexibilitu
  • Brúsna hlava pre prácu blízko okrajov – ( typ GE 5 R ) pre univerzálne použitie
  • Inovatívna taška – pre ľahkú prepravu
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie